Op zoek naar een
Traxxas RC auto,
boot of (upgrade)
onderdelen?

Dan ben je bij ons aan het goede adres als enige echte Traxxas georiënteerde
en sowieso gezelligste winkel in Noord-Holland!
Kijk rond op de site, bestel, of kom langs in de winkel.

Openingstijden

Vrijdag 8:30 – 18:00
Zaterdag 8:30 – 18:00

Adres:
Middelweg 59
Uitgeest

 

 

Werktekeningen

Hulp bij het vinden van jouw product

Jouw Traxxas auto is pas compleet als deze voldoet aan jouw wensen, daarom hebben wij de onderdelen zoeken makkelijk gemaakt. Om jou te helpen bij het vinden van het gewenste product of onderdeel hebben wij alles met werktekeningen gemaakt.

Body Assembly – Traxxas XRT
XRT
Chassis Assembly – Traxxas XRT
XRT
Front Assembly – Traxxas XRT
XRT
Modular Assembly – Traxxas XRT
XRT

Reparatie

Ook voor service en reparatie kan je uiteraard bij ons terecht!

Interactieve werktekeningen

Snelste manier naar het onderdeel dat je zoekt!

Voor de snelste en meest efficiënte manier van je onderdeel zoeken hebben we voor de populairste modellen de onderdelen verwerkt in interactieve werktekeningen!

Waar ben je naar opzoek?
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
ExoCage, Land Rover Defender (complete with assembly hardwar, TRX8016
Mirrors, side (left & right)/ snorkel/ mounting hardware, TRX8020
Mirrors, side (left & right)/ snorkel/ mounting hardware, TRX8020
Mirrors, side (left & right)/ snorkel/ mounting hardware, TRX8020
Mirrors, side (left & right)/ snorkel/ mounting hardware, TRX8020
Mirrors, side (left & right)/ snorkel/ mounting hardware, TRX8020
Mirrors, side (left & right)/ snorkel/ mounting hardware, TRX8020
Mirrors, side (left & right)/ snorkel/ mounting hardware, TRX8020
Mirrors, side (left & right)/ snorkel/ mounting hardware, TRX8020
Mirrors, side (left & right)/ snorkel/ mounting hardware, TRX8020
Mirrors, side (left & right)/ snorkel/ mounting hardware, TRX8020
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Fenders, inner, front & rear (2 each)/ rock light covers (8), TRX8018
Roof basket (requires #8216 ExoCage) (fits #8011 body), TRX8015
Roof basket (requires #8216 ExoCage) (fits #8011 body), TRX8015
Roof basket (requires #8216 ExoCage) (fits #8011 body), TRX8015
Roof basket (requires #8216 ExoCage) (fits #8011 body), TRX8015
Roof basket (requires #8216 ExoCage) (fits #8011 body), TRX8015
Roof basket (requires #8216 ExoCage) (fits #8011 body), TRX8015
Screws, 2.5x8mm cap-head machine (6), TRX3965
Screws, 2.5x8mm cap-head machine (6), TRX3965
Screws, 2.5x8mm cap-head machine (6), TRX3965
Screws, 2.5x8mm cap-head machine (6), TRX3965
Screws, 2.5x8mm cap-head machine (6), TRX3965
Screws, 2.5x8mm cap-head machine (6), TRX3965
Grill, Land Rover Defender/ grill mount (3)/ headlight housi, TRX8013
Grill, Land Rover Defender/ grill mount (3)/ headlight housi, TRX8013
Grill, Land Rover Defender/ grill mount (3)/ headlight housi, TRX8013
Grill, Land Rover Defender/ grill mount (3)/ headlight housi, TRX8013
Grill, Land Rover Defender/ grill mount (3)/ headlight housi, TRX8013
Grill, Land Rover Defender/ grill mount (3)/ headlight housi, TRX8013
Grill, Land Rover Defender/ grill mount (3)/ headlight housi, TRX8013
Grill, Land Rover Defender/ grill mount (3)/ headlight housi, TRX8013
Grill, Land Rover Defender/ grill mount (3)/ headlight housi, TRX8013
Tail light housing (2)/ lens (2)/ decals (left & right), TRX8014
Tail light housing (2)/ lens (2)/ decals (left & right), TRX8014
Screws, 2.5x8mm button-head machine (hex drive) (6), TRX2617
Screws, 2.5x8mm button-head machine (hex drive) (6), TRX2617
Body, Land Rover Defender (clear, requires painting)/ decals, TRX8011
Body, Land Rover Defender, graphite silver (painted)/ decals, TRX8011X
Body, Land Rover Defender, red (painted)/ decals, TRX8011R
Body, Land Rover Defender, adventure orange (complete with ExoCage, inner fende
Jack (1)/ 2x8 BCS (1), TRX8023
Jack (1)/ 2x8 BCS (1), TRX8023
Screws, 2.5x12mm cap-head machine (6), TRX3236
Spare tire mount/ mounting bracket/ screw pins (2), TRX8021
Spare tire mount/ mounting bracket/ screw pins (2), TRX8021
Spare tire mount/ mounting bracket/ screw pins (2), TRX8021
Nuts, 4mm flanged nylon locking (steel, serrated) (8), TRX3647
Tires and wheels, assembled, glued (TRX-4 wheels, Canyon Tra, TRX8272
Screws, 2.5x12mm cap-head machine (6), TRX3236
Fuel canisters (red) (2)/ 3x8 FCS (1), TRX8022
Fuel canisters (red) (2)/ 3x8 FCS (1), TRX8022
Fuel canisters (red) (2)/ 3x8 FCS (1), TRX8022
Screws, 3x8mm flat-head machine (hex drive) (6), TRX3931
Spare tire mount/ mounting bracket/ screw pins (2), TRX8021
Screws, 2.5x6mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3215
Fender brace, inner, front & rear, TRX8019
Screws, 2x8mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX2564
Fender brace, inner, front & rear, TRX8019
Screws, 2x8mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX2564
Fender flares, front & rear (2 each), TRX8017
Screws, 3x10mm button-head machine (hex drive) (6), TRX2577
Screws, 2.5x6mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3215
Screws, 3x10mm button-head machine (hex drive) (6), TRX2577
Screws, 2x8mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX2564
Fender flares, front & rear (2 each), TRX8017
Screws, 2x8mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX2564
Fender flares, front & rear (2 each), TRX8017
Screws, 3x10mm button-head machine (hex drive) (6), TRX2577
Screws, 3x10mm button-head machine (hex drive) (6), TRX2577
Screws, 2.5x10mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3229
Screws, 2.5x10mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3229
Screws, 2.5x10mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3229
Screws, 2.5x16mm cap-head machine (6), TRX2618
Screws, 2.5x10mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3229
Screws, 2.5x16mm cap-head machine (6), TRX2618
Screws, 2.5x6mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3215
Screws, 2.5x6mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3215
Screws, 2.5x6mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3215
Screws, 2.5x6mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3215
Screws, 2.5x8mm button-head machine (hex drive) (6), TRX2617
Screws, 2.5x8mm button-head machine (hex drive) (6), TRX2617
Screws, 2.5x6mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3215
Screws, 3x8mm button-head machine (hex drive) (6), TRX2576
Screws, 2.5x6mm cap-head machine (hex drive) (6), TRX3215
Fender flares, front & rear (2 each), TRX8017